50 причин, чому Ісус прийшов померти

 


20 грн.

Автор: Джон Пайпер
Мова: Українська
Обкладинка:
М
Кількість сторінок:
125
Формат:
-


 

Чому?

Найважливішими запитаннями, які може поставити людина, є запитання: Чому Ісус Христос був розіп’ятий? Чому Він стільки страждав? Як це стосується мене? І нарешті, Хто послав Його на смерть? Відповідь на останнє запитання – Бог. Ісус був Сином Божим. Ніхто не страждав більше, ніж Він, але все сказане в Біблії веде саме до цієї відповіді.

Центральною проблемою смерті Ісуса є не причина, а значення, Боже значення. Саме про це йдеться в цій книзі. Джон Пайпер зібрав 50 причин, основаних на Біблії. Не стільки п’ятдесят причин, скільки п’ятдесят цілей, щоб дати відповідь на найважливіше запитання, з яким має стикнутися кожен з нас: Що зробив Бог для такого грішника, як я, пославши Свого Сина на смерть?

Джон Пайпер вже більше 25 років є пастором і письменником. Він є автором багатьох книг, які стали бестселерами, серед яких його класичні твори: Бажаючи Бога і Не марнуйте свого життя, Прагнення Бога, Бачити і насолоджуватись Ісусом Христом, та Бог Прагне Своєї Слави, які отримали золоту нагороду ECPA.

Banner
Banner
Banner